Zwemmen Rotterdam-Zuid, een middelkleine zwemvereniging actief in Rotterdam-Zuid, zal snorkelclinics verzorgen tijdens dit jaarlijkse evenement,. Foto: pr
Zwemmen Rotterdam-Zuid, een middelkleine zwemvereniging actief in Rotterdam-Zuid, zal snorkelclinics verzorgen tijdens dit jaarlijkse evenement,. Foto: pr

Zwemvereniging Zwemmen Rotterdam-Zuid geeft snorkelclinics tijdens Jeugdvakantieland

Algemeen 1.717 keer gelezen

Rotterdam - Dit jaar vindt de 65e editie van Jeugdvakantieland plaats in Ahoy Rotterdam. Zwemmen Rotterdam-Zuid is er dit jaar weer bij om snorkelclinics te geven. Tijdens de clinics maken de bezoekers van Jeugdvakantieland kennis met het snorkelen en de wonderen van de onderwaterwereld.

Tijdens de clinics wordt de jeugdige bezoekers eerst geleerd hoe zij onder water kunnen ademen met een snorkel en ook belangrijk: wat je kunt doen als er water in de snorkel komt. Daarna zijn er  leuke opdrachten en oefeningen die de deelnemers kunnen doen. Tijdens deze ontdekken ze wat er allemaal mogelijk is tijdens het snorkelen. Elke clinic duurt 20 minuten, om aan de clinics mee te mogen doen heeft de deelnemer minimaal het A diploma nodig.

Spetterkwartier voor jongste zwemmers

Voor de jongere kinderen zonder diploma is er het spetterkwartier. Tijdens dit kwartier kan er veilig gespeeld en gespetterd worden in het bad. De kinderen kunnen vrij zwemmen/ spelen in het bad maar ook door het gat heen zwemmen, overgooien met een bal, ringen opduiken en nog veel meer.

Lees verder onder foto >

Spetterkwartier. Foto: pr

Wanneer en hoe deelnemen

De clinics vinden plaats tijdens het Jeugdvakantieland in Ahoy Rotterdam van 17 tot 27 juli vanaf 10.00 uur in de ochtend tot 16.00 uur in de middag. Bezoekers kunnen de zwemvereniging vinden op het buitenterrein van hal 1. Tijdens voorgaande jaren bleek dat veel bezoekers mee willen doen terwijl er beperkt plek hebben in het zwembad. Daarom wordt gewerkt  met tijdsloten, bezoekers kunnen zich hiervoor aanmelden. Dit kan alleen op de dag zelf, op deze manier kunnen zoveel mogelijk kinderen blij worden gemaakt met de clinics.

Over Zwemmen Rotterdam-Zuid

Zwemmen Rotterdam-Zuid is een zwemvereniging die actief is in Rotterdam-Zuid. Zij geeft kwalitatief goede en leuke zwemlessen voor de Nationale Zwemdiploma’s (Zwem-ABC), de Nationale Snorkeldiploma’s en Zwemvaardigheid. Dit doet zij in Zwemcentrum Rotterdam (het zwembad bij Zuidplein) op woensdag- en vrijdagavond.

Voor meer informatie en aanmelden kun je kijken op de website: www.zwemmenrz.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: PersbureauPeterNick
Bejaarde man aangereden door scooterrijder, dader rijdt door Politie 37 minuten geleden
Het portret, gemaakt door de Rotterdamse kunstenaar Adriaan van der Plas. Het toont een man van aanzien. Foto: Marcel Hendriks
Het raadsel van een portret gevonden in Schiebroek: wie is deze vooraanstaande heer? Algemeen 2 uur geleden
Foto: Bart Bos
Dit is ook gewoon Rotterdam... Algemeen 3 uur geleden
Portretserie van Rotterdammers die hun verhaal delen over vrijheid maakt deel uit van de Vrijheidswerken. Foto: Renée de Laat
Rotterdamse Vrijheidsmaaltijden en stadsbrede Vrijheidswerken op 5 mei Algemeen 3 uur geleden
Beeld: Proloog & Sebastian van Damme
De verbouwing van de Centrale Bibliotheek aan de Binnenrotte kan beginnen Algemeen 3 uur geleden 5
Het slachtoffer, een 16-jarige jongen uit Rotterdam, is op 10 april mishandeld door vier jongens aan de Ramlehweg.
Vier minderjarige Rotterdammers aangehouden wegens zware mishandeling 16-jarige jongen Algemeen 4 uur geleden 14

Uit de krant