Foto: Nieuws op Beeld/Jeffrey Jacobs
Foto: Nieuws op Beeld/Jeffrey Jacobs

Man doodgeschoten op druk terras Tiendplein

Algemeen 3.016 keer gelezen

Rotterdam - Op een druk terras op het Tiendplein is gisterenavond een man doodgeschoten. Bij de terrassen op het plein in het Oude Westen werden rond 22.20 uur meerdere schoten gelost. Het slachtoffer overleed niet lang daarna. Een spoedoperatie op straat en een spoedrit naar het ziekenhuis mochten niet meer baten. 

Het is onduidelijk wat er aan het schieten vooraf is gegaan. De politie heeft vooralsnog geen aanhoudingen verricht. Het onderzoek is in volle gang. De politie is in gesprek met getuigen van het incident en er worden camerabeelden veilig gesteld.

 Op het Tiendplein waren veel mensen aanwezig tijdens het incident. Waarschijnlijk zijn er ook veel getuigen geweest van de schietpartij. De politie vraagt iedereen met meer informatie zicht te melden.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Noordereiland. Foto: Eiland Nieuws/Peter Schmidt
Trillingsonderzoek afgerond voorafgaand aan aanleg verkeersdrempels op Noordereiland Algemeen 13 minuten geleden
Foto: Asian Food Festival Rotterdam
Het Park verandert in een stukje Azië tijdens het Asian Food Festival Rotterdam Algemeen 23 minuten geleden
Voor de gelegenheid wordt het terras van het Parkpaviljoen ingericht als tijdelijk leespaviljoen.
Parkpaviljoen doet mee aan landelijke Buitenleesdag Algemeen 31 minuten geleden
Wim Pijbes. Foto NTR
Documentaire over het ontstaan van Fenix op tv Algemeen 46 minuten geleden
Feestje! Foto: Schoonenberg
Schoonenberg is verhuisd van Zuidplein naar Keizerswaard Algemeen 59 minuten geleden
Foto: Maddy Koster
Pas na het weekend wordt het weer écht mooi weer Algemeen 2 uur geleden 1

Uit de krant