
Nieuwe aanhouding schietincident Asterlo, toestand elfjarig slachtoffertje nog steeds zorgelijk
Algemeen 1.569 keer gelezenRotterdam - De politie heeft dinsdag een 16-jarige Rotterdamse jongen aangehouden in het onderzoek naar het schietincident van 16 februari aan de Asterlo in Rotterdam, waarbij een 11-jarige jongen uit Hoogvliet zwaargewond raakte. De toestand van het slachtoffertje is nog steeds erg zorgelijk. Vorige week werden al zes andere minderjarigen aangehouden.
Eerder werden al een 12-, 13- en 15-jarige jongen uit Rotterdam, een 14-jarige meisje uit Rotterdam, een 14-jarige jongen uit Maarsbergen en een 16-jarige jongen uit Enschede aangehouden. Zij zijn eind vorige week voorgeleid. Vier van hen zijn heengezonden, maar blijven verdachten in dit onderzoek. Een 15-jarige jongen uit Rotterdam en een 16-jarige jongen uit Enschede zitten nog vast. Met de nieuwe aanhouding erbij zitten er op dit moment in totaal drie verdachten vast.
Agenten troffen een zwaargewonde jongen aan
Agenten gingen op 16 februari rond 19.10 uur af op een melding van een harde knal die gehoord was in een woning aan de Asterlo. Agenten troffen een zwaargewonde jongen aan in de woning. Hij moest worden gereanimeerd en is in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht. De politie is meteen een onderzoek opgestart. Daarbij is buiten de woning een vuurwapen aangetroffen. Deze is in beslaggenomen. Er worden ook andere sporen onderzocht en beelden bekeken.















