Een explosie op klaarlichte dag in de Tarwewijk, dat hadden we nog niet gehad... Foto: Nieuws op Beeld
Een explosie op klaarlichte dag in de Tarwewijk, dat hadden we nog niet gehad... Foto: Nieuws op Beeld

Een explosie op klaarlichte dag op de Groepstraat, dat kan er nog wel bij...

Algemeen 1.795 keer gelezen

Rotterdam -  Aan de Groepstraat vond er vanmiddag rond 15.30 uur een explosie plaats. Na de eerdere vondst van een handgranaat en een bekladding met een dreigende tekst is er vanmiddag, op klaarlichte dag dus, bij een woning aan de Groepstraat in de Tarwewijk een explosief tot ontploffing gebracht.

Door de explosie is er schade ontstaan aan het portiek en de ruit. Er raakte niemand gewond. De politie doet onderzoek.

De politie kreeg rond 15.34 uur de melding binnen van de explosie. De explosie volgt nadat er maandagavond een bekladding op de portiek entree van de woning werd geschreven. Ook werd er afgelopen zondag een echte handgranaat vlakbij deze woning aan de Groepstraat aangetroffen door kinderen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Foto: @azizfotografie
Wauw... Wát een schitterende foto! Algemeen 1 uur geleden
Stockfoto Politie Rotterdam
Rotterdamse jongen (13) geschorst na explosie in de hal van zwembad De Fakkel Algemeen 1 uur geleden 7
De monumenten krijgen in aanloop naar de Dodenherdenking altijd wat meer aandacht. Foto: Gemeente Rotterdam.
Hierom zien monumenten er rond 4 mei extra verzorgd uit Algemeen 1 uur geleden
Schouwburgplein tijdens Circusstad Festival 2026. Foto: Jona Harnischmacher
Circusstad Festival trekt zo’n 30.000 bezoekers Algemeen 1 uur geleden
Het nest boven het treinspoor. Foto: Diergaarde Blijdorp.
Nest boven het spoor? Voor ooievaars geen probleem: ‘Ze wennen snel’ Algemeen 2 uur geleden
De vlam van de vrijheid brandt morgen in het Park bij de Euromast. Foto: Bevrijdingsfestival Zuid-Holland
Bevrijdingsdag (5 mei) is een officiële nationale feestdag, maar toch niet voor iedereen een vrije dag Algemeen 3 uur geleden 2

Uit de krant