
Winnaressen Miss Beauty and Miss Teen of Zuid-Holland 2022 op het ss Rotterdam
Algemeen 2.769 keer gelezenRotterdam - De winnaressen Miss Beauty and MissTeen of Zuid-Holland 2022 waren afgelopen weekend op het ss Rotterdam om het traject af te sluiten met een fotoshoot. Als voormalig vlaggenschip van de Holland-Amerika Lijn en cruiseschip heeft het ss Rotterdam vele wereldzeeën bevaren. Miss Beauty (Merel van Roon) & Miss Teen (Uloma Onyemma) waren vorige maand als winnaars van de finale uit de bus gekomen.
De twee winnaressen werden toen gekroond met hun welverdiende titel. Merel (Miss Beauty) en Uloma (Miss Teen) zijn nu gestart met hun vervolgtraject met de winnaressen van de andere provincies bij Miss Beauty of the Netherlands. Op zaterdag 2 juli is de grote finale waarbij zij kans maken de landelijke titel te winnen.
Zuid-Holland heeft 3 jaar op rij de titel weten te pakken, waarbij in 2018 Quishantely Leito zelfs de titel Miss Teenager of the World heeft gewonnen.
Lees verder onder foto.
![]()
Merel van Roon, de Miss Beauty of Zuid-Holland 2022 vertelt: “Afgelopen week hebben Miss Teen of Zuid-Holland en ik weer een prachtige fotoshoot gehad op het ss Rotterdam, waar ook onze eerste casting en fotoshoot hebben plaatsgevonden. Het was zo leuk om weer terug te mogen komen op de plek waar dit prachtige avontuur begon! En nu gaat mijn avontuur bij Miss Beauty of the Netherlands beginnen.”
Lees verder onder foto.
![]()
Uloma Onyemma, de Miss Teen of Zuid-Holland 2022 voegt hier aan toe: “Op de casting van Miss Beauty of Zuid-Holland op het prachtige schip had ik nooit verwacht dat dit avontuur zo voor mij zou eindigen. Een weekje later mochten we onze sjerpen komen ophalen op het ss Rotterdam en kregen we onze eerste fotoshoot voor de website en voting! Het leuke is dat na mijn overwinning de eerste officiële fotoshoot van team Zuid-Holland ook plaats vond in het ss Rotterdam. Soms loop ik langs het schip gelegen in het mooie Rotterdam om te genieten van het uitzicht en dan denk ik, wauw dat is waar het allemaal begon!”















