Afbeelding
Feyenoord Handbal

Feyenoord Handbal Open Dag

zaterdag 25 mei 2024 13:00 tot 17:00

Wil je weleens kennis maken met onze vereniging? Kom dan naar onze open dag! In een paar uur maak je kennis met onze vereniging, de verschillende teams en de verschillende activiteiten die we aanbieden. 

Op onze open dag maak je samen met je leeftijdsgenoten kennis met de verschillende onderdelen van handbal. Steek bijvoorbeeld je voeten in het zand om te Beach handballen met onze Nederlands kampioenen en test je handbalskills met een virtueel spel op de X-wall. 

Feyenoord Handbal is één van de grotere handbalverenigingen van Rotterdam en omstreken. Iedereen is welkom bij ons, van peuter tot aan recreant. Of je nu zoveel mogelijk uit je handbalcarrière wil halen of 1 keer per week voor de lol een balletje wil gooien, dat kan je bij ons allemaal vinden. 

Meer informatie vind je op www.feyenoord-handbal.nl

Locatie