Vrijwilligers open dag

zaterdag 23 september 2023 13:30 tot 17:00

Word vrijwilliger aan boord van het ss Rotterdam! Heb je altijd al gedroomd van een rol als Shiphost, Shuttle Chauffeur, of Doorman op ons prachtige schip? Dan is dit jouw kans! Op zaterdag 23 september 2023 nodigen we je uit voor onze vrijwilligers open dag op het ss Rotterdam. Je kunt genieten van een kop koffie terwijl je Martijn, onze vrijwilligerscoördinator, ontmoet en al je vragen over vrijwilligerswerk aan boord kunt stellen. Bovendien kun je samen met een shiphost een rondje maken over het schip en een goede indruk krijgen van wat het werk als shiphost inhoudt! We sluiten af met een drankje en er is nog volop gelegenheid om je vragen te stellen tot 17:00 uur.Wil je deel uitmaken van ons gezellige en enthousiaste vrijwilligersteam? Kom dan langs op 23 september vanaf 13:30 op het ss Rotterdam. Wie weet verwelkomen we jou binnenkort als onze nieuwe vrijwilliger aan boord van het ss Rotterdam! Aanmelden is niet nodig. Klik voor meer informatie op deze link: https://ssrotterdam.nl/vrijwilligers-open-dag/